eRepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plato vam govori prijevod na BIH

Go down

Plato vam govori prijevod na BIH Empty Plato vam govori prijevod na BIH

Komentar  Friend Freeman 28.04.09 17:28

1. Dobrodosli na eRepublik

Pozdrav, mladi gradanin. Ja sam Platon, vaš osobni savjetnik i mentor. Ja cu vas voditi kroz Novi Svijet. Jedva cekam da vas vodim u veliku borbu - borbu za život, koji je veci od svakog zemaljskog sukoba.

Plato vam govori prijevod na BIH Adv

Ja cu uvijek biti uz Vas,te gledati za vaše najbolje interese. Ako mi dozvolite, ja cu vas voditi kroz sljedeci korak 1.

Kad god se osjecate da ste stekli dovoljno iskustva, možete minimizirati me 2, i necu vas gnjaviti sve dok se ne zahtjeva za moja daljnja pomoc.

Možda cu vas katkad upoznati sa novim mjestima. Možete pregledati kasnije upute kuda cete naci informacije 3.


2. Otidite raditi (Work)! Vasa karijera u eRepublik-u

Vaš prvi korak u ekonomskoj karijeri. Rad je najlakši nacin da zaradite novac. Sa vremenom, povecati ce vam se skill za domenu u kojoj radite. Nadalje, stvarajuci više radnog iskustva, omoguciti ce vam se pristup višim placama.

Plato vam govori prijevod na BIH Work

Rad (Work)

Raditi 1 dnevno u eRepublik je zabavnije i brže nego u stvarnom životu.

Savjet: 30 radnih dana za redom dobit ce te postignuce i 5 Gold za nagradu.

Osim vaših suradnika, koji bi mogao biti izvor novih prijateljstva, ovdje možete provjeriti vašu trenutnu placu 2.

Svaki put kad radite, poveca se u tvrtki zaliha proizvoda 3. Neki proizvodi zahtijevaju više posla kako bi se dovršili od drugih.

Osim ako radite u 'Land' domeni, sirovine 4 kreiraju novu robu.

Savjet: vaši radni rezultati je stvoren broj Sirovina koji dobivate od tvrtke za proces proizvodnje.

Vise na wiki stranici


3. Vas posao u eRepublik

Trebate naci posao i raditi svakodnevno, kako bi zaradili novac za život. U eRepublik, vaš najviši prioritet je konzumiranje hrane dnevno. Medutim, osim hrane, mozete investirati svoj novac u mnoga druga podrucja.

Plato vam govori prijevod na BIH Human-resources


- Ljudski resursi (Human Resources)

Koristite filtere 1 u gornjem lijevom uglu prema vašem stecenom skillu.2

Kao novi državljanin, imate 0 skilla u svim domenama, tako koristiti samo vas skill u filtru, te odaberite 0-0,99.

Odabir zaposljenja u tvrtci 3 trebate uciniti sa oprezom.

Savjet: Rad u tvrtci s višom razinom kvalitete, crpit ce vaš wellness, naposljetku je veca placa za nadoknadu.

Kada ste konacno odlucili za posao u Vašoj zemlji, samo prihvatite 4 posao i odma cete biti zaposleni.

Vise na Wiki stranici


4. Biti vojnik u eRepublik

Napravili ste prvi korak u vašoj vojnoj karijeri. Trening je najlakši nacin da se poveca snaga te ste u stanju da se prikljucite u ratove.

Plato vam govori prijevod na BIH Train

- Vojska

Trening 1 dnevno u eRepublik je samo zabava i oduzima vam 1 bod wellnessa.

Savjet: unapredenja do razine jakosti 5 skillova postici ce te postignuce i 5 Gold nagrade.

Potencijalna snaga 2 ce primarno utjecati na skill snage, wellness razinu, vojni cin i prisutnosti oružja kojeg imate u svojem inventaru,sve ce vam to dodati bonuse na jacinu snage koju ce te zadati u bitci.

Vise na Wiki stranici

5. Vasa vojna karijera u eRepubliku

Budi ukljucen u rat za obranu, proširite ili oslobodite drzavne teritorije. Svaka borba ce pomoci povecati Vaš vojni cin.

Plato vam govori prijevod na BIH Battle

Borba (Fight) 1 onoliko puta koliko možete - u eRepublik ne možete stradati u ratovima.

Bilo koja povreda se može besplatno izlijeciste u bolnici 2, ali samo jednom dnevno. Zatim, možete vratiti svoj wellness stjecanjem wellness kutije.

Savjet: Ako nema bolnici u vašoj regiji, ili ako ima bolja u drugoj regiji, možete koristiti ticket za promjenu prebivališta, kako bi primili bolju zdravstvenu njegu.

3 Snagu koju mozete nanijeti stetu zidu 4 ili djelovati kao counter snagu podizati zid. Takoder, primijetite vrijeme 5 - borba ce trajati najmanje 24 sata prije nego što je netko proglašen pobjednikom.

Savjet: Na kraju bitke, državljanin koji je nanio najviše ukupne stete ce dobiti postignuce i 5 Gold nagradu.

Svakoj borbi u kojoj sudjelujete ce te konzumirati oružje iz svog inventara.

Savjet: Postavite u vaš inventar dovoljno oružja prije odlaska u rat, kao i borba bez oruzja ce smanjiti udarnu stetu do polovine.

Vise na wiki stranici


6. Kupnja proizvoda u eRepubliku

Tržnica je mjesto gdje cete naci opskrbe za svoje svakodnevne potrebe i avanture. Proizvodi su tu da održe Vašeg gradanina živog i poboljša vaše eRepublik iskustvo.

Plato vam govori prijevod na BIH Market-place

- Market place

Koristite filtere 1 u gornjem lijevom kutu zaslona dostupne ponudama.

Vaša glavna briga bi trebala biti hrana, kako prehranom dnevno cuvate vašeg gradanina živog. Kao gradanin takoder možete kupiti druge vrste proizvoda, no imajte na umu da neki proizvodi (kao što su sirovine i savezne zgrade) mogu biti kupljene od strane kompanija i vlade.

Inventar 2 ce vam pomoci da odlucite o kolicini proizvoda koji mozete kupiti tj. smjestiti.

Savjet: Stjecanje dodatnih skladištenje ce vam duplo povecati vaš inventarnih mjesta.

Kada ste se napokon odlucili na ponudu, unesite iznos koji morate ga kupiti 3.

Savjet: Budite oprezni pri usporedivanju cijena obzirom na kvalitetu proizvoda.

Vise na Wiki stranici


Preveo i uredio: Friend Freeman

Friend Freeman

Broj komentara : 7
Join date : 2009-04-27

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu